logo

Electrische Museumtramlijn Amsterdam

lijn 30
home > dienstregeling > traject
Route lijn 20

Route en tijden

Lijn 20 door de stad

Haarlemmermeerstation V12.0014.00
Artis V12.3014.30
Mozes en Aäronstraat (Dam) V12.4514.45
Haarlemmermeerstation A13.1515.15

Beginnen op de eerste rit bij Artis (12.30) of de Dam (12.45) en dan retour met de tweede rit vanaf Haarlemmermeerstation (14.00) is ook mogelijk.


Lijn 30 zuidwaarts

Route lijn 30
Haarlemmermeerstation V11.0011.352x per uur17.00
Remise Karperweg V11.0111.3617.01
Jan Wilsbrug V11.0311.3817.03
IJsbaanpad V11.0411.3917.04
Zuiderhof (Jollenpad) V11.1011.4817.10
Koenenkade V11.1211.5017.12
Van Nijenrodeweg V11.1312.5117.13
Kalfjeslaan V11.1611.5417.16
Amsterdamseweg V11.2211.5917.22
Karselaan V11.2412.0117.24
Molenweg V11.2512.0217.25
Station Amstelveen V11.3112.0717.31
Handweg V11.3312.0917.33
Bovenkerk A11.3912.1417.39

Lijn 30 noordwaarts

Bovenkerk V11.2011.552x per uur17.55
Handweg V11.2612.0118.00
Station Amstelveen V11.2912.0518.03
Molenweg V11.3312.0918.07
Karselaan V11.3512.1118.09
Amsterdamseweg V11.3712.1318.11
Kalfjeslaan V11.4012.1918.15
Van Nijenrodeweg V11.4312.2218.18
Koenenkade V11.4512.2418.20
Zuiderhof (Jollenpad) V11.4712.2618.22
IJsbaanpad V11.4912.2818.24
Jan Wilsbrug V11.5112.3018.26
Remise Karperweg V11.5312.3218.28
Haarlemmermeerstation A11.5512.3418.30

(dienstregeling onder voorbehoud)

Onderweg kunt u onder meer uit- en instappen bij Olympisch Stadion (halte Jan Wilsbrug), bezoekerscentrum Amsterdamse Bos en Bosbaan (halte Van Nijenrodeweg), alternatieve ingang Amsterdamse Bos (halte Kalfjeslaan, Amsterdamseweg, Karselaan, Molenweg), Amstelveen dorp (halte Station Amstelveen), De Poel (haltes Handweg en Noorddammerlaan).

Haarlemmermeerspoorlijnen

De ruim 7 km spoor waarover de museumtrams normaal rijden is het laatste deel van de Haarlemmermeerspoorlijnen dat nog als spoorlijn in gebruik is. Lees ook over de geschiedenis en achtergrond van onze spoorlijn.